موضوعات مرتبط با کیفیت مربوط به سنگ آهن ریزدانه با خلوص متوسط، ممکن است دسترسی به منابع را در سه ماهه چهارم سال محدود کند

سنگ آن ریز دانه

منابع بازار گفتند که عرضه‌های سنگ آهن ریزدانه با خلوص متوسط، احتمالاً در سه ماهه‌ی اکتبر تا دسامبر، به دلیل موضوعات مرتبط با کیفیت و امکان تغییر مواد قابل ترکیب با محصولات سنگ آهن با خلوص پایین‌تر، محدود شود.

منابع به فست مارکت گفتند که موضوعات مرتبط با کیفیت، ایجاد شده در سنگ آهن‌های ریزدانه با خلوص متوسط، به واسطه‌ی سطوح بالاتر ناخالصی‌هایی است که پس از برخورد یکی از ماینرهای کلیدی با  یک رگه‌ی غنی از سیلیس ایجاد شده است.

یک تحلیل‌گر مستقر در شیامن بیان کرد: «میزان ناخالصی بالاتر در سنگ آهن‌های ریزدانه با خلوص متوسط ​​اخیراً استخراج شده به معنای نسبت ناخالصی بیش‌تر از حد معمول است که به تاسیسات مخلوط کن جایی که تولیدات با خلوص پایین‌تر تولید شوند، هدایت می‌گردند.»

برخی از معامله‌گران گفتند که، متوجه شده‌اند محموله‌های نقدی کم‌تری از سنگ آهن‌های ریزدانه با خلوص متوسط ​​در ماه سپتامبر تا اکتبر به بازار ارائه شده و معاملات کم‌تری در مقایسه با مدت مشابه در سال 2020 انجام شده است.

داده‌های فست مارکت نیز با ثبت 9 معامله در بازار نقدی برای سنگ آهن ریزدانه با خلوص متوسط در ماه‌های سپتامبر تا اکتبر سال جاری، در مقایسه با 33 معامله ثبت شده در مدت مشابه سال گذشته این موضوع را تأیید می‌کند.

شاخص فست مارکت برای سنگ آهن با خلوص 62 درصد  به مقصد ژینگدائو در روز چهارشنبه 21 اکتبر، 07/124 دلار به ازای هر تنcfr  بود، که 03/0 دلار در هر تن نسبت به 04/124 دلار در هر تن روز سه شنبه، افزایش نشان داد.

(MetalBulletin, 21 Oct, 2021)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اسکرول به بالا